سیستم امور اداری شهرداری های مازندران نظام‌مند می شود

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. سیستم امور اداری شهرداری های مازندران نظام‌مند می شود

به گزارش خبرنگار مهر، احمد توکلی ظهر یکشنبه در بازدید از شهرداری محمودآباد در پی سفر شهرستانی استاندار و هیأت مدیران استان با بیان اینکه شهرداری‌های مازندران از قابلیت بالایی برخوردار هستند، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت موجود شهرداری‌ها، نیاز است تا در حوزه مدیریت شهری و طرح‌های عمرانی شهری اقدامات مؤثر و ماندگاری انجام پذیرد.

وی با اشاره به اینکه انجام امورات شهروندان توسط دولت الکترونیک از سیاست‌های دولت سیزدهم است، افزود: توجه به این بخش و پاسخگویی سریع و صحیح به شهروندان توسط شهرداری‌ها مازندران در راستای سیاست‌های دولت، از خواسته‌های استاندار و حوزه معاونت عمرانی است و بر توجه به دولت الکترونیک نیز تاکید می‌شود.

وی از نظام مند شدن پاسخگویی به مراجعات شهروندان و امورات اداری شهردای‌های مازندران خبر داد و یادآورشد: توجه به بخش فضاهای فیزیکی شهرداری‌های استان به ویژه در شهرهای مهم نیز از برنامه‌های جدی نظام مندسازی شهرداری‌ها است.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه شهرداری‌های استان از قابلیت بالا در اجرای طرح‌های عمرانی مهم برخوردار هستند، تصریح کرد: برای ایام‌الله دهه فجر امسال نیز در حوزه شهری طرح‌های عمرانی خوبی به بهره برداری خواهد رسید و همچنین طرح‌های مهم دیگری در حال اجرا است که در مناسبت‌های مختلف به بهره‌برداری می‌رسد.

توکلی در این بازدید با گفت و گو با پرسنل شهرداری و شهروندان حاضر در شهرداری از نزدیک با مشکلات و کاستی‌های شهرداری محمودآباد آشنا و از مجموعه مدیریت شهری رفع موانع و مشکلات را خواستار شد و به نیازمندی‌های شهرداری و مطالبات آنها از استان را پاسخ و دستور داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهارده + 15 =

فهرست