درجه ۱۶‌‌ شهرداری کشور ارتقا یافت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اقدامات شاخص شهرداری
  4. chevron_right
  5. درجه ۱۶‌‌ شهرداری کشور ارتقا یافت

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ درجه های جدید ۱۶ شهرداری از سوی وزیر کشور به استانداران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، رضا مهدی‌زاده با اعلام مطلب فوق گفت: به موجب این ابلاغیه‌ها،‌ درجه شهرداری اهر در استان آذربایجان‌شرقی به 9 و درجه شهرداری‌های رضوانشهر در استان گیلان، سروستان در استان فارس و نمین در استان اردبیل به 7 ارتقا یافت.

وی افزود: درجه شهرداری‌های زاینده‌رود و مجلسی در استان اصفهان به 6 ارتقا یافت.

وی اضافه کرد: درجه شهرداری‌های چوار در استان ایلام و لاله زار در استان کرمان به 5 ارتقا یافت.

مهدی زاده ادامه داد: درجه شهرداری های توره در استان مرکزی، طسوج و عمادشهر در استان فارس، مشکان در استان خراسان رضوی و هیر در استان اردبیل به 4 ارتقا یافت.

وی افزود: درجه شهرداری‌های بانوره در استان کرمانشاه، خداجو در استان آذربایجان شرقی و قصابه در استان اردبیل هم به 3 ارتقا یافت.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور همچنین گفت: مدارک ارسالی جهت ارتقای درجه شهرداری‌ها در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری‌های سازمان بررسی و موارد واجد شرایط پس از تایید از سوی وزیر محترم کشور به استانداران ابلاغ شد.

وی خاطرنشان ساخت: به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری‌هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقای درجه خود را بعد از تأیید استانداری به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال نمایند.

شایان ذکر است،‌ ارتقای درجه شهرداری‌ها به استناد تبصره (3) ماده (یک) آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (1370/4/1) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری‌ها که طی نامه شماره (3479 مورخ 94/1/19) به تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، انجام می‌شود و شهرداری‌ها صرفا از طریق بارگذاری اطلاعات و مستندات موردنیاز در سامانه درجه بندی شهرداری‌ها، می‌توانند پیگیر موضوعات مرتبط با درجه بندی از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 − هفت =

فهرست