پرداخت تسهیلات کم‌بهره برای ۲۲ طرح درآمدزای دهیاری‌ها و خرید انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. پرداخت تسهیلات کم‌بهره برای ۲۲ طرح درآمدزای دهیاری‌ها و خرید انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی

پرداخت تسهیلات کم‌بهره برای ۲۲ طرح درآمدزای دهیاری‌ها و خرید انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی

در جلسه کمیته ملی وام دهیاری‌ها پرداخت ۱۱۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره برای ۲۲ طرح درآمدزای دهیاری‌ها و خرید ۳۹۶ دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی و خدماتی تصویب شد.

مهیار نورعلی معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اعلام این خبر گفت: در راستای توانمندسازی نهاد دهیاری، ایجاد منابع درآمدی پایدار، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی در چارچوب تفاهم نامه همکاری مشترک با پست بانک ایران، جلسه کمیته ملی وام دهیاری‌ها تشکیل شد.

در این جلسه که با حضور اعضای کمیته و نمایندگان پست بانک ایران در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزار شد، ۲۲ طرح درآمدزا و ۳۹۶ مورد درخواست وام برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی دهیاری‌ها از استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، بوشهر، تهران، چهارمحال وبختیاری، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، گیلان، مازندران، مرکزی، همدان و یزد بررسی و به تصویب رسید.

نورعلی گفت: با اجرای این طرح‌ها و بر اساس پیش‌بینی انجام شده، شاهد ایجاد ۵۵۹ فرصت شغلی جدید در مناطق روستایی مربوطه خواهیم بود.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، وی از دهیاری‌های کشور خواست تا ضمن شناسایی فرصت‌ها، قابلیت‌ها و مزیت‌های روستای خود، از فرصت ایجاد شده برای رونق اقتصادی روستا و ایجاد درآمد پایدار برای دهیاری نهایت استفاده را ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج + 10 =

فهرست